Loading cart contents...
View Cart Checkout
Cart subtotal: 0,00

„Avytės” prekes atsiimti galima 2 būdais:

  1. PARDUOTUVĖJE. Prekes galima atsiimti mūsų firminėje parduotuvėje esančioje Alytuje, Vilniaus g. 6, darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. Tokiu atveju prekių pristatymas nieko nekainuoja, Jums tereikia „Prekių krepšelyje“ pažymėti, kad prekes atsiimsite parduotuvėje. Pageidautina ne ilgiau kaip per 14 kalendorinių dienų atvykti į mūsų parduotuvę. Neatvykus pirkėjui ar jo įgaliotam asmeniui atsiimti nupirktų prekių ir papildomai nesusisiekus dėl termino pratęsimo, „Avytė“ pasilieka teisę vienašališkai anuliuoti sandorį, grąžinti pinigus į pirkėjo sąskaitą.
  2. KURJERIŲ TARNYBA. Jūsų prekių užsakymą iš „Avytė“ galime pristatyti su kurjerių tarnybos pagalba. Tada jūsų siunta atkeliaus „iki pat durų“. Nepriklausomai nuo prekių skaičiaus ar svorio, pristatymas Jums kainuos tik 2,95 euro.

Užsisakius „Avytės“ prekių už 75eur ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus Kuršių Neriją). Prekių krepšelyje pažymėkite ant pasirinkimo „Nemokamas siuntimas“.

Pristatymas į Kuršių Nerija kainuos papildomą mokestį 17,38 euro už siuntą. 

Priklausomai nuo Jūsų pasirinktos prekės, pristatymo terminas gali būti per 1-5 darbo dienos. Pristatymo termino galite pasiteirauti telefonu +370 640 17017 arba el.paštu info@www.avyte.lt .